2017 Yılında Çalışılacak En İyi Cloud Computing Şirketleri ve CEO’ları

Glassdoor’a Göre, 2017 Yılında Çalışılacak En İyi Cloud Computing Şirketleri ve CEO’ları

Çalışanlar, 2017’de çalışılacak bir Cloud Computing şirketi arayan arkadaşlarına en çok Apprenda, DocuSign, Google, HyTrust, Mendix, M-Files, Mimecast, OutSystems, ProsperWorks ve Zerto’yı tavsiye edecektir. Bu ve bunun gibi düşünceler bugün tamamlanan çalışmak için en iyi Cloud Computing Şirketlerini ve CEO’larını belirlemek için yapılan analizden elde edilmiştir.

Sıralamaları ve analizleri tamamen tarafsız ve adil tutmak için en yeni Computer Reseller News Listesi, 2017’in en iyi 100 Cloud Computing Satıcıları sıralamanın temelini oluşturuyor. Forbes okuyucuları, sıklıkla, çalışılabilecek en iyi Cloud Computing Şirketleri için öneriler istemektedir ve talepleri bu analizin yapılmasına yol açtı. Listelenen üst düzey şirketler arasında açık yüzlerce yeni pozisyon var; bunların birçoğu rekabetçi maaşlar, ortalamanın üstünde büyüme programları ve mesleki büyüme fırsatları ile yeni iş alımları için yarışıyorlar. En önemlisi, birçoğu, CEO’lar ve üst düzey yönetim ekipleri tarafından yönetilir; bu kişiler, çalışanlarının gelişebileceği güçlü kurumsal kültürler oluşturmak için her gün yakından ilgilenirler.

Kaynak: https://www.forbes.com/sites/louiscolumbus/2017/02/05/the-best-cloud-computing-companies-and-ceos-to-work-for-in-2017-based-on-glassdoor/#72c6ec2c26f7