Netskope for Box

En İyi Ortak Çalışanlarınızı Koruyun

Box işbirliği yapmak için üretilmiştir ve bu harika bir şey, ancak kimse hassas verileri kaybetmek istemiyor. Netskope for Box ile kullanıcılar, Kutu güvenliği, yenilikçilik ve işbirliği avantajlarından yararlanırken, IT önemli veri kaybını önlemek ve uyumluluğu sağlamak için gereken ek yönetişim denetimlerini alır.

 

Hassas Verileriniz Olması Gerektiği Yerde

Netskope for Box ile kutudaki hassas verileri kolayca keşfedebilir ve kontrol edebilirsiniz. PII, PCI, PHI, Kaynak Kodu, Küfür veya hassas veriler içeren dosyaları tanımlamak ve korumak gerekiyor mu? Sorun değil. Kutuya yüklenirken içeriği nasıl koruyacaksınız? Bunu kullanıcı, grup, cihaz, konum, etkinlik, içerik türü ve / veya DLP profili bağlamında yapın.

 

Understand Contributing Risk Factors

Kurumsal güvenlik riskinize katkıda bulunan çeşitli faktörleri görmek için Netskope’s Risk panosunu kullanarak kutu güvenliğini artırın. Riskli uygulamalardan, riskli kullanıcılara ve riskli faaliyetlere kadar, Box’un ve uygulama ekosistemini kullanırken işletmenizin gerçek potansiyel güvenlik riskini kolayca kavrayabilirsiniz.

Netskope’un sürekli öğrenen anormallik motoruyla güçlendirilen kullanıcı davranış değişiklikleri ve etkinlik düzeyi anomalileri bağlam duyarlı algılamasıyla Kutu kullanımı ile ilgili güçlü bilgiler edinin. Kimlik bilgilerinin şifre ihlalinde tehlikeye atıldığı kullanıcıları belirleyerek ve bu riski azaltmak için akıllı iş akışlarından yararlanarak risk anlayışınızı daha da genişletebilirsiniz.

 

Hayır, Gerçekten, Box’ı Standart Hale Getirebilirsiniz

Kutu güvenliği kuruluşa hazır hale geliyor, ancak 4 bulut depolama ve ortak çalışma uygulamalarından 3’ü değil. Netskope for Box, kullanımınızı standartlaştırmanıza ve kutuya konsolide etmenize yardımcı olur.

Kurumsal ortamınızda gereksiz Box örneklerini bulun ve pekiştirin.
Tahsis edilmemiş depolama ve işbirliği uygulamaları kullanımını keşfetmek ve kullanıcıları otomatik olarak Box’a taşımak suretiyle Box’un kurumsal tüketimini artırın.

Netskope Bulut Güven Endeksini, tanıtmak için hangi uygulamaların sınırlanacağı ve hangilerinin birleştirileceği konusunda bilinçli kararlar vermek için kullanın.
Kullanıcılara, gruplarına, yerlerine, cihaz sınıflarına vb. Göre kutudaki hassas verilerin cerrahi görünürlüğü ve bağlamsal kontrolü ile kullanımını yönetin.
Kutudaki ticari verileri koruyun ve endüstrinin en güçlü gürültü engelleyici buluta uyumu sağlayın DLP, 3.000 tanımlayıcı, 500+ dosya türü, parmak izi alma, tam eşleme, yakınlık analizi vb. Ile güçlendirilmiş önceden tanımlanmış ve özel DLP profillerine sahip.

Box’un kurumsal ve kişisel örnekleri arasında açıkça farklılaşarak ve buna uygun kontroller ve politikalar uygulayarak kullanıcı gizliliğini koruyun.

 

Kafanın arkası için gözler

Her yerde olamazsınız, ancak Netskope ile yapmanız gerekmiyor! Netskope for Box ile dün ya da iki yıl önce yüklenmiş veya oluşturulmuş olsun ya da olmasın, içeriği Kutudan temin edebilirsiniz. Sadece birkaç adımda, içerik ve kullanıcıları envanterleyebilir, paylaşım durumunu (özel, dahili olarak paylaşılan, harici olarak paylaşılan veya herkese açık) görebilir, ince taneli etki alanına dayalı kısıtlamalar gerçekleştirebilir, gözden geçirmek için dosyaları indirebilir, güçlü şifreleme ile güvenli içeriği, dosyaları karantinaya alabilir Yanlış ellere geçmeden veya kullanıcıları ve içerik sahiplerini

döngüdeyken devam eden bir değerlendirmeyle yasal olarak tutun.

 

Onları Zafere Götürün

Hiç kimse karanlıkta IT politikasıyla ilgili olarak bırakılmaktan hoşlanmaz. Kullanıcıların kuruluşunuzun güvenlik stratejisine etkili bir şekilde katılmasını sağlayarak bir farkındalık, güvenlik ve hesap verebilirlik kültürünü cesaretlendirin. Netskope ile sağa adım atabilir ve istenmeyen bulut etkinliklerine yönelik hedeflenmiş etkileşimli özel mesajlar iletebilirsiniz. Kutu yerine kötü derecede derecelendirilmiş bir bulut uygulamasını kullanmaya mı yoksa yüklemeye mi çalışıyorlar? Onlara bildirin ve bunları otomatik olarak yaptırım kutusu ortamınıza yönlendirin – bunun için sana teşekkür bile verebilirler.

 

Ekosistemi Koruyun

Sadece Box’a değil, ekosistemine de yatırım yapıyorsunuz. Çapa kiracı olarak Box’la, kritik iş akışlarını etkinleştiren ve kullanıcılarınızı daha üretken hale getiren uygulamalarla değerli entegrasyonlar inşa edersiniz. Ancak, bu uygulamaların birçoğu, Kutu güvenliğinin sağladığı koruma düzeylerini paylaşmıyor. İşletme verilerinizle ilgilenen tüm uygulamalarda tutarlı bir güvenlik sağlamak için bu uygulamalarda güvenlik politikalarını izleyip uygulamanıza neden izin verilmiyor

 

Netskope, Box Trust Ecosystem Ortağıdır

Netskope, kutu güvenliği, yönetişim ve müşterilere bulutta içeriklerini yönetirken müşterilerine en güvenilir hizmetleri sunmak için bir ekosistem içeren Box Trust Programının ve bir Elite Box Platform Ortağının sertifikalı üyesidir.

Sertifikalandırmak için Netskope, pazar liderliği, Box ile entegrasyonunun değeri ve kalitesi ve ortak müşteri başarısına yönelik gösterilen bir taahhüt üzerine yoğun bir şekilde değerlendirildi.