Şifreleme & Hakların Yönetimi


Hassas Verilerinizi Belirleyin

Kuruluşunuzun hassas bilgileri korumak amacıyla uygun denetimleri uygulayabilmesi için e-posta ve belgelerdeki hassas bilgileri belirleyin. Otomatik, sistem tarafından önerilen veya kullanıcı tarafından belirlenen sınıflandırma desteği ile TITUS çözümleri, şifrelemenin veya Kurumsal Hak Yönetimi’nin (ERM) ekstra korunmasını gereken yapılandırılmamış bilgileri tespit eder.

 

İçerdeki Tehditleri Belirleyin

Entellektüel mülkiyetinizi, kişisel verilerinizi ve diğer hassas bilgilerinizi kuruluş sınırlarının ötesinde koruyun. Kullanıcılar, yetkisiz alıcılara bilgi ifşa edince, TITUS, çeşitli şifreleme ve ERM yöntemleri kullanarak kalıcı koruma sağlayabilir.

 


İçeriği RMS ile Koruyun

Microsoft Azure ve Active Directory Rights Management Services (RMS) ile e-postalara, belgelere ve dosyalara kalıcı şifreleme ve koruma uygulayın. TITUS, sınıflandırma, içerik, alıcılar ve diğer özniteliklere dayalı hassas bilgileri otomatik olarak korumak için RMS’i tetikleyici olarak rol üstlenir.

 

Mobil Cihaz Risklerini Azaltın

Microsoft Active Directory ve Azure Rights Management Services desteğini mobil aygıtlara genişletin. TITUS ile, e-posta ve belgelerle kalıcı veri koruma politikalarını uygulayabilirsiniz.

 


Email’lerinizi Otomatik Olarak Şifreleyin

S / MIME şifrelemesini ve dijital imzaları otomatik olarak uygulayarak hassas e-postaları koruyun. TITUS, alıcılar, ekler, içerik ve sınıflandırma da dahil olmak üzere sayısız e-posta özelliklerine dayanan S / MIME korumasını otomatik uygulayabilir. Kullanıcıların şifreleme veya dijital imzaları nasıl uygulayacaklarını bilmelerine, hatta S / MIME uygulandığına da dikkat etmelerine gerek yoktur.

 

Bilgilerinizi Güvenle Paylaşın

Kurumunuzun ortakları, müşterileri ve vatandaşlarıyla işbirliği yapabilmesi için, bilgi koruması ile bilgi paylaşımını dengede tutun, kuruluşunuzu risk altında bırakmayın. TITUS veri sınıflandırması, şifreleme ve ERM çözümleri desteği ile kuruluşunuz masaüstünden mobil cihaza güvenli bir şekilde işbirliği yapılabilir.