BlackDuck’ın Sizler İçin Yenilikleri

Blackduck’ın sizler için yenilikleri:

Kodunuzdaki açık kaynak güvenlik açıklarından kaynaklanan potansiyel riskleri etkin bir şekilde yönetmek kolay bir iş değildir. Yalnızca 2016’da NVD, 8,000’den fazla yeni açık kaynak açıklarını arşivledi. Birçokları göz önüne almamız gerektiğinden hangisinin şirketiniz için en büyük riski temsil ettiğini belirleyebilmek önemlidir. Bu ay açık kaynak kullanımını artırmanın ve kuruluşunuzu ilgili herhangi bir güvenlik açığından korumanın yollarını inceliyoruz.

İşletme Kullanımında 6 Açık Kaynak Mitleri ve Yanılgılar – Güvenlik Stratejisi Başkan Yardımcısı Mike Pittenger, iş dünyasındaki uygulamalarda açık kaynak düşünme biçiminizi geliştirme ve kullanma konularında ipuçları sunar.

Açık Kaynaklı Risk Olgunluk Modelinin 4 Seviyesi – Yazılım oluştururken, kuruluşunuzun açık kaynaklı risk yönetimi ile nerede durduğunu ve nerede durduğunu anlamanın her zaman en önemli önceliği değildir. Kuruluşunuzu dört aşamalı risk derecesine karşı nasıl ölçeceğinizi öğrenin.

Yeni Ne Var?

Gelecekteki Webinar
Açık kaynak güvenlik ve lisans risk değerlendirmesini SDLC’nin başlarında nasıl uygulayacağınızı öğrenmek için “Open Source Risk ve İyileştirme Maliyetlerimizi SDLC’den Erken İndirin” web seminerimize kaydolun

Webinar

Bilinen açık kaynak güvenlik açıklarını nasıl öncelikli hale getirip yönetebileceğimiz konusunda daha ayrıntılı bir görünüm için “Risk Sıralaması Güvenlik Açığıları” web seminerimizi izleyin.

Uygulama Güvenliği Alma Kılavuzu

Güvenlik risklerini gidermenize yardımcı olmak için piyasada bulunan çok çeşitli uygulama güvenlik araçları var. Kapsamlı bir AppSec araç setinin size güvende kalmanıza nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.