Bulut Veri Güvenliği


Sınıflandırın, Koruyun ve Güvenle Paylaşın

Veri sınıflandırması etkili bir bilgi yönetim programının temelidir. TITUS veri sınıflandırması ve politikalarının uygulaması, buluta yüklediğiniz dosyaları masaüstünüzde veya mobil cihazınızda sınıflandırıp korumak için güvenli bulut ile işbirliği yapmanızı sağlar.

 

Verilerin İş Değerini Belirleyin

Kuruluşunuzun bulutta hassas bilgilerin işlenmesi konusunda akıllı, kasıtlı kararlar vermesini sağlayın. Otomatik, önerilen veya kullanıcı odaklı sınıflandırma desteği ile TITUS, yapılandırılmamış verilerin hassasiyetini ve değerini belirleyecek, sınıflandıracak ve koruyacaktır.

 


Korumayı Mobil Cihazlara Taşıyın

Hareket halindeyken dosyaları bulut depolama alanlarına güvenle yükleyin. Sınıflandırma ve Microsoft RMS koruma ilkelerini destekleyen TITUS Classification for Mobile, kurumsal bilgilerinizin onaylanmış bulut hizmetleri ile güvenli bir şekilde paylaşılmasını sağlar.

 

Güvenlik Politikanizi Optimize Edin

Cloud Access Security Brokers gibi diğer araçların en yüksek risk alanlarına odaklanmasını sağlayarak TITUS kalıcı üstverilerle güvenlik çözümlerinizin yeteneklerini geliştirin. TITUS hassas verileri belirler, böylece güvenlik ekibiniz güvenlik politikalarını optimize edebilir.

 


Güvenlik Kültürü Tanıtın

Kullanıcıların oluşturdukları ve paylaştıkları bilgilerin iş değerini tanımasına izin verecek uygun araçları sağlayın. TITUS, son kullanıcı davranışını şirket güvenlik politikasıyla uyumlu hale getirmeye yardımcı olan, önyargılı, bulut ve mobil cihazlardaki bilgileri işlerken sorumluluklarının bilincindedir.