Mobil Veri Güvenliği


Sınıflandırın, Koruyun ve Güvenle Paylaşın

Veri sınıflandırması, etkili bir bilgi yönetim programının temelidir. TITUS Classification for Mobile, iOS ve Android mobil cihazlar için kullanımı kolay bir e-posta sınıflandırma ve doküman güvenlik çözümüdür. TITUS, mobil e-posta hassasiyetini tespit etmeyi, mobil cihazlarda depolanan dokümanları korur ve mobil bilgi kaybını önleyen güvenli bilgi paylaşım politikası uygular.

 

Microsoft Rights Management Services’ı Mobil Cihazlara Taşıyın

Microsoft Active Directory ve Azure Rights Management Services (RMS) desteğini mobil aygıtlara genişletin. Hem e-posta hem de belgeler için doğrudan mobil cihazınızdan RMS izinlerine erişin ve uygulayın. Korunmasını sağlamak için belge ve dosyalara RMS koruması uygulayın.

 


Güvenli SharePoint İşbirliğini Etkinleştirin

Kurumsal SharePoint ve SharePoint Online kütüphanelerine doğrudan TITUS Mobile Contification for Mobile kapsayıcısından erişin. Bir mobil aygıta indirildiğinde dosyaların güvenli bir şekilde yönetilmesini sağlarken verimli iş akışını etkinleştirin.

 


Bulut Depolama Risklerinin Üstesinden Gelin

Kurumsal bulut depolama alanını yaygınlaştırın ve dosyaları güvenle yükleyin. Mobil için TITUS Classification, kullanıcıların bulutta dosyaları nerede saklayabileceğini belirlemesine yardımcı olur ve güvenli paylaşım ilkelerini zorlar. Box için geliştirilmiş güvenlik, dosya ve klasör sınıflandırmalarını, ortak çalışanlarını ve erişim haklarını gösteren ilave görsel ipuçları sağlar. TITUS ile bulut paylaşımı şimdiye kadar olduğundan çok daha güvenli.