Netskope for Egnyte

Onlara bulut verin

Kullanıcılar bulut tabanlı dosya paylaşımı ister, ancak kurum içi bazı verileri saklamanız gerekir. Egnyte’yi bu yüzden seçtiniz. Egnyte için Netskope ile bu stratejiyi sağlamlaştırın ve geliştirin. Egnyte’deki hassas içeriğinizi kuruluşunuzun kullanımını konsolide edin ve koruyun.

 

Hassas verilerinizi koruyun

Netskope for Egnyte ile hassas verileri kolayca keşfedebilir ve kontrol edebilirsiniz. PII, PCI, PHI veya gizli veriler içeren dosyaları şifrelemek mi gerekiyor? Sorun değil. Egnyte’ye içerik yüklendiğinde içeriği nasıl korursunuz? Kullanıcı, cihaz, konum, etkinlik, içerik türü ve / veya DLP profili bağlamında yapın.

 

 

Egnyte üzerinde standartlaştırın

Egnyte kuruluşa hazır, ancak tüm kurumsal dosya paylaşım uygulamaları değil. Netskope for Egnyte, Egnyte’deki kullanıcılarınızı yaptırıma tabi kurumsal bulut depolama uygulaması olarak konsolide etmenizi sağlar. Netskope Bulut Güven Endeksi’ni kullanarak bir uygulamanın kuruluş için hazır olmasının nedenini ve Egnyte’nin neden en zor şartları bile karşıladığını anlamak için kullanın. Benzer işlevselliğe sahip uygulamaları bulun ve Egnyte’de kullanımı konsolide edin.

 

Egnyte’de bulunan içerikleri keşfedin ve kontrol edin

Netskope for Egnyte ile, ne zaman yüklendiği veya oluşturulduğu önemli değil, Egnyte’de içeriğinizin envanterini çıkarabilirsiniz. Paylaşım durumunu (özel, paylaşılan veya herkese açık) görebilir, sahipliği değiştirebilir, incelenmek üzere dosyalarınızı indirebilirsiniz, güçlü şifreleme ile güvenli içerik ve içerik sahiplerine bildirimde bulunabilirsiniz.

 

Kullanıcıları politikalarla ilgili yardımcı olun

Kullanıcıların doğru şeyi yapmasına yardımcı olun. Netskope for Egnyte ile, kendilerine otomatik koçluk mesajları ile yardımcı olabilirsiniz. İşletmenizin içeriğini Egnyte yerine izinsiz bir bulut depolama alanı uygulamasına yüklüyorlar mı? Onlara egnyte’ye yüklemek için koçluk yapın.