Netskope for Salesforce

Rainmarker’larınızı tam CRM güvenliği ile bulut özellikli hale getirin

Her ölçekteki işletme, ekiplerine bir avantaj sağlamak için Salesforce ve ekosistemini kullanmaktadır. Netskope, kullanıcı deneyimini etkilemeden iş verilerinizi korumak için Salesforce için bir API bağlayıcı kullanır. Salesforce için Netskope ile, hassas verilerin korunması, kaybının önlenmesi ve küresel yönetmeliklere uygunluğun sağlanmasına ihtiyaç duyduğunuz görünürlük ve güvenlik denetimlerini sürdürürken, işletmenizin daha verimli ve esnek olmasını sağlamak için bir CRM güvenlik çözümü elde edersiniz.

 

Hassas kurumsal verilerinizi koruyun

Salesforce için Netskope ile hassas verileri Salesforce’de kolayca bulabilir ve kontrol edebilirsiniz. Sadece birkaç adımda içeriğinizi DLP profillerinize dayalı olarak envanter ve güvenlik sağlayabilirsiniz; kişisel bilgiler, PCI bilgileri ve daha fazlası gibi hassas verileri keşfedebilirsiniz. Hassas içeriği indirmeniz mi gerekiyor? Sorun değil. Belgeler, Şakacı, kayıtlara yüklendiğinde veya bir mobil cihaza indirildiğinde içerikleri nasıl koruyabilirsiniz? İçeriği kullanıcı, aygıt, konum, etkinlik, içerik türü ve DLP profiline dayalı bağlamda koruyun. Netskope ayrıca bulut adli analizini de sağlar – bu nedenle çalışanların ayrılışında hassas içeriğin çalınması ihtimali gibi olaylar için ayrıntılı bir bulut etkinliği denetim izi bulursunuz.

 

Salesforce ekosisteminden en iyi şekilde yararlanın

Salesforce kuruluşa hazır, ancak dört uygulamadan üçü değil. Salesforce için Netskope, CRM ve satış otomasyonu süreçleriniz için en iyi seçimleri yapmanıza yardımcı olur. Netskope’u tedarikçi güvence ve tedarik süreçlerinizin bir parçası olarak kullanın, harcama ve karmaşıklığı azaltmak için Salesforce ekosistem uygulamalarını benzer işlevlerle birleştirin ve kuruluşunuz için bulut riskini ve güvenliğini ele alın.

–  İş hatlarınızın kullandığı, gereksiz Salesforce ve AppExchange uygulamalarını bulmak ve birleştirmek.
– AppExchange uygulamalarını birbirleriyle gereksiz işlevselliklerle keşfedin ve işletmeniz için en uygun olanları seçin.
– Uygulamaların kurumsal hazırlığını anlamak, güvenlik boşluklarını tespit etmek ve verilere dayalı kararlar vermek için Netskope Bulut Güven Endeksini kullanın.

 

İçeriklerini keşfedin ve koruyun

Salesforce için Netskope ile, uygulamanın nerede bulunduğu (Belgeler, Şakacı, bir kayıt vb.) Ve dün veya iki yıl önce yüklenip oluşturulmadığına bakılmaksızın Salesforce’da içerik envanteri verebilirsiniz. Kullanıcılar ve BT yöneticileri için sorunsuz iş akışlarına entegre olan tüm içeriği, mülkiyet değişikliği, indirme veya yasal veya BT incelemesi için karantinaya alma gibi içerik üzerinde işlem yapabilirsiniz.

 

Anormallikleri tespit et

Salesforce ve AppExchange ekosisteminde, güvenilen kimlik bilgilerine, uyumsuz davranışlara ve hatta zararlı yazılımlara işaret edebilecek anormallikleri tespit edin. Aşırı indirme veya paylaşma? Alışılmadık başarısız oturum açma aktivitesi? Tek bir kullanıcı iki farklı lokasyondan giriş yapıyor mu? Netskope bunları size uyarır, size kendi risk seviyelerini söyler ve harekete geçebilmeniz için kök nedenlerine kadar ayrıntılı bilgi verirsiniz.

 

Antrenörlük yoluyla şeffaflık yaratın

Kullanıcılara politikadan vazgeçtikleri zaman başkanlarını gösterin. Salesforce için Netskope ile, kullanıcıları özelleştirilebilir, otomatikleştirilmiş mesajlarla yönlendirebilirsiniz. İş içeriği Salesforce yerine izin verilmeyen bir uygulamayı mı yoksa yedek AppExchange uygulaması mı kullanıyor veya yüklüyor? Koç edin ve onları doğru uygulamaya yöneltin.