Şirket Profili

2002 yılında kurulan Detech Bilişim A.Ş. bilgi güvenliği konusunda; alanında öncü ve vizyoner üreticilerle işbirliği yaparak, ileri teknoloji çözümlerini Türkiye pazarına sunmayı ilke edinmiştir.

Odaklandığı alanlarda güçlü ve çevik organizasyon yapısı , uzman teknik kadrosu ve sürekli gelişen deneyimi ile çözüm sunduğu iş ortaklarının ve kurumların proje yönetimindeki gücüne katkı sağlamaktadır.  Detech adını bulunduğu pazara kaliteli hizmet anlayışıyla yazdırmayı hedef edinmiş olup; bu hedefine ulaşmak için üstlendiği projeleri yüksek katma değer yaratarak sonuçlandırmaya ve zamanında teslim etmeye odaklanmıştır.

Detech; kamu sektörü, enerji, finans, sağlık hizmeti, haberleşme, otomotiv ve diğer sektörlerdeki önemli referanslarıyla, birinci sınıf özel çözümler ve hizmetler yoluyla müşterilerine iş sürekliliği ve üretkenliği sağlamayı amaçlamaktadır.

Detech; veri sınıflandırma ve etiketlendirme, veri kaybını önleme ve güvenli veri paylaşımı çözümleri, bulut veri güvenliği ve SAP güvenliği çözümleri konusunda dünya lideri firmaların yazılım çözümlerinin Türkiye distribütörüdür.