Titus Mobil Cihaz Güvenliği

Sınıflandır, Koru ve Güvenle Paylaş

Veri sınıflandırması etkili bir bilgi yönetim programının temelidir. TITUS Classification for Mobile, iOS ve Android mobil cihazlar için kullanımı kolay bir e-posta sınıflandırma ve doküman güvenlik çözümüdür. TITUS, mobil e-posta hassasiyetini tespit etmeyi, mobil cihazlarda depolanan dokümanları korur ve mobil bilgi kaybını önleyen güvenli bilgi paylaşım politikası uygular.

 

Microsoft Rights Management Services’ı Mobil Aygıtlara Taşı

Microsoft Active Directory ve Azure Rights Management Services (RMS) desteğini mobil aygıtlara genişletin. Hem e-posta hem de belgeler için doğrudan mobil cihazınızdan RMS izinlerine erişin ve uygulayın. Korumalı olduklarından emin olmak için belge ve dosyalara RMS koruması uygulayın nerede ya da kimlerle paylaşılsın belirleyin.

 

Güvenli SharePoint İşbirliğini Etkinleştir

Kurumsal SharePoint ve SharePoint Online kütüphanelerine doğrudan TITUS Mobile Colassification for Mobile kapsayıcısından erişin. Bir mobil aygıta indirildiğinde dosyaların güvenli bir şekilde yönetilmesini sağlarken verimli iş akışını etkinleştirin.

 


Bulut Depolama Risklerinin Üstesinden Gel

Kurumsal bulut depolama alanını dağıtın ve dosyaları güvenle yükleyin. Mobil için TITUS Classification, kullanıcıların bulutta dosyaları nerede saklayabileceğini belirlemelerine yardımcı olur ve güvenli paylaşım politikaları uygular. Box için geliştirilmiş güvenlik, dosya ve klasör sınıflandırmalarını, ortak çalışanlarını ve erişim haklarını gösteren ilave görsel ipuçları sağlar. TITUS ile bulut paylaşımı hiç olmadığı kadar güvenli.