Titus Sınıflandırma Suiti

Veri Tanımlama

Yapılandırılmamış verilerin oluşturulma sırasındaki iş değerini belirleyin, böylece kuruluşunuz hangi veriyi ve nasıl korunması gerektiğini bilir. Otomatik sınıflandırmadan kullanıcı kaynaklı sınıflandırmaya, kullanıcının normal iş akışına yerleştirdiği TITUS Classification, iş ihtiyaçlarınızı karşılamak için en gelişmiş ve esnek bir çözümdür.

 

Güvenlik Farkındalığı

E-postaya ve belgelere otomatik olarak görsel işaretler ve kullanma talimatları ekleyin. TITUS, kurumsal bilgilerin hassasiyeti ve işletme değeri hakkında kullanıcı farkındalığını artırmak için dinamik üstbilgi, altbilgi, filigran ve diğer işaretlemeleri uygular.

 

Kullanıcı Katılımı

Hassas bilgileri kullanırken kullanıcıları sorumluluklarının farkında tutarak bir güvenlik kültürünün geliştirilmesini, kullanıcılar e-postaları ve belgeleri oluştururken, TITUS güvenlik politikasını zorlar ve güvenliğin herkesin sorumluluğuna girmesi için hedefli, etkileşimli eğitim sağlar.

 

İçerik Koruma

Microsoft Rights Management Services (RMS) ve S / MIME ile e-postalara ve belgelere kalıcı koruma uygulayın. TITUS, sınıflandırma, içerik, alıcılar ve diğer özniteliklere dayalı bilgileri otomatik olarak koruyarak RMS ve S / MIME için ideal tetikleme sağlar.

 

DLP Optimizasyonu

Veri kaybı önleme (DLP) çözümlerinin doğruluğunu ve verimliliğini veri sınıflandırma ile arttırın. DLP’ye ve diğer güvenlik çözümlerine bir ön uç olan TITUS, hassas verileri belirler, böylece güvenlik ekibiniz güvenlik politikasını optimize edebilir ve en yüksek risk alanlarına odaklanabilir.

 

Kayıt Yönetimi

Kullanıcılar bilgi oluştururken ve gönderirken sınıflandırmaya ilişkin üstverileri yakalayın, böylece kuruluşunuz arşivleme, depolama, saklama ve silme hakkında bilinçli kararlar verebilir. TITUS sınıflandırma üstverileri, saklama ilkelerine eşlenebilir; böylece, arşivleme sistemlerinin vadesi dolmuş bilgileri silmelerine olanak tanır.

 

Mobil Cihaz Güvenliği

Sınıflandırmanın faydalarını mobil çalışanlara genişleterek mobil bilgi paylaşımı risklerini azaltın. Mobil için TITUS Sınıflandırması, kullanıcılarınızın masaüstünden mobil cihaza güvenli bir şekilde çalışabilmesi için sınıflandırmayı uygular, veri kaybını önler ve belge paylaşımını denetler.

 

Kullanıcı Davranışı Raporlaması

İçinizdeki tehditleri tanımlayın ve kullanıcılarınızın hassas bilgilerle nasıl etkileşimde bulunduğunu analiz ederek güvenlik politikalarının etkinliğini izleyin. Kullanıcılar e-posta, belge ve dosyalarla çalıştıkça, TITUS detaylı raporlama, analiz ve tehdit tespiti için anlamlı etkinlikler kaydeder.

 

Kolay Uygulama

TITUS Sınıflandırma, bir organizasyonun teknoloji altyapısı ve BT ekibi üzerinde düşük operasyonel etkiyle sezgisel ve kullanımı kolaydır. Masaüstünden mobil cihaza kadar ürünler, kullanıcının tanıdık ortama ve iş akışına entegre olur ve merkezi bir yönetim konsolu ile kurulumu, yapılandırılması ve bakımını yapmak kolaydır.