Yönetişim, Risk ve Uyumluluk


Veri Koruma ve Gizlilik Yönetmeliklerine Uyum Sağlayın

Kullanıcıları stratejinizin önemli bir parçası haline getirerek veri koruma uyumu programınızı güçlendirin. TITUS çözümleri, kuruluşların mevcut AB Veri Koruma Yönergesi 95/46 / EC, önümüzdeki Genel Veri Koruma Yönetmeliği (GDPR) ve AB üyesi devlet veri koruma yasası gibi veri koruma ve gizlilik düzenlemelerine uymalarına yardımcı olur.

 

Kişisel Verilerinizi Tanımlayın

Kuruluşunuzun bilgilerini korumak ve uygun denetimleri uygulayabilmesi için e-posta ve belgelerde depolanan kişisel verileri belirleyin. Otomatik, sistem tarafından önerilen veya kullanıcı tarafından yönlendirilen sınıflandırma desteği ile TITUS çözümleri, kullanıcının tanıdık masaüstü ve mobil uygulamalarında yer alan sezgisel bir iş akışı sağlar.

 


Veri Kaybını Önleyin

Ulusal kimlik numaraları, sağlık bilgileri ve kredi kartı numaraları da dahil olmak üzere yapılandırılmamış verilerde saklanan kişisel bilgileri belirleyin ve koruyun. Kullanıcılar e-postaları ve belgeleri ele alırken, TITUS, veri koruma politikalarına zorlar ve etkileşimli güvenlik eğitimi sağlar; böylece hassas bilgilerin korunması konusunda kullanıcılar yetkili ve sorumlu olur.

 

İçeriden Gelebilecek Tehditleri Belirleyin

Kullanıcıların, kişisel verileri yetkisiz alıcılara açıklamasını önlemek için güvenlik denetimlerini uygulayın. TITUS, politika uyarıları ve güvenlik eğitiminden, içeriği şifreleme ve RMS ile kilitlemeye kadar çok sayıda koruma düzeyi sağlar. TITUS sınıflandırma üstverileri, hassas bilgilerinizi tanımak ve korumak için DLP çözümleri tarafından da kullanılabilir.

 

İşçi Gizliliğiyle Veri Korumasını Dengeleyin

Yalnızca işle ilgili verileri izleyerek, Avrupa İşyeri Konseyleri Yönergesi 94/45 / EC gibi çalışanların gizlilik yasalarına uyumluluk sağlayın. TITUS, kullanıcıların e-postaları ve belgeleri “Çalışana Özel” olarak tanımlamalarını sağlar; böylece içerik tarama sistemleri işle ilgili bilgilere odaklanabilir ve kullanıcının kişisel dosyalarını görmezden gelebilir.

 

Bilgilerinizi Güvenle Paylaşın

Kurumunuzun ortakları, müşterileri ve vatandaşlarıyla işbirliği yapılırken, bilgi koruması ve bilgi paylaşımını dengede tutun, kuruluşunuzu risk altında bırakmayın. TITUS veri sınıflandırması ve politikaları, masaüstünden mobil cihaza güvenli işbirliğini sağlamak için gereken alt yapıyı sağlar.